شرکت «آسان سازان نوآور کاستان مفخم» (سهامی خاص) معرف وجه تجاری “گروه پژوهشی تدکین” است. این گروه پژوهشی ایده‌پرداز و توسعه دهنده‌ی فناوری تشدید تبخیر سطحی است؛ فناوری‌ای که در “خشک کن آسانش” به کار رفته است.این شرکت وظیفه‌ی عرضه‌ی تجاری این محصول را بر عهده دارد .
این محصولات با نام تجاری “آسانش” به بازار عرضه می شوند. “آسانش” به معنی “آسان سازی” است؛ همان هدفی که در نام شرکت نیز تجلی یافته است. هدف ما آسان کردن مشکلاتی است که مردم را با دشواری روبرو کرده است. با آسان کردن دشواری‌ها امیدواریم و آرزو داریم بتوانیم کمکی هرچند کوچک به “رفاه هرچه بیشتر” مردم بنماییم.

ما از جمله شرکت‌هایی هستیم که برای ورود به بازار و تجاری سازی ایده‌ی “محوری” خود از راهنمایی کارکنان محترم  پارک علم و فناوری خراسان شمالی بهره‌ها برده و از این روی از ایشان صمیمانه سپاسگزاری می‌کنیم.

اکنون و پس از طی مقدمات مربوطه آماده ایم با عرضه‌ی محصولات خود در معرض نقد مخاطبین محترم خود قرار بگیریم. راه نشان ما بازخوردی است که از مشتریان محترم خود خواهیم گرفت؛ پس از پیش، صمیمانه از نقد شما سپاسگزاری نموده و از همین جا بابت اشکالات احتمالی قبول مسئولیت نموده و صمیمانه پوزش می‌طلبیم.

هیئت مدیره شرکت آسان سازان نوآور کاستان مفخم (سهامی خاص)