خشک کن

خشک کن لباس ویژه هتل ها و رستوران‌ها

بازارهدف

خشک کن پرتابل لباس برای استفاده در محیط‌ های کاری کوچک و متوسط طراحی شده است و بیشتر برای کسب وکارهای فاقد امکان برای استفاده از خشک کن‌های صنعتی در نظر گرفته شده است. هرچند تا کنون برتری‌های مشهود بسیاری نسبت به نمونه صنعتی آن به ثبت رسانیده است.

 بویژه آنکه شدت نیاز به “خشک کردن لباس” گاهی مدیران را ناگزیر به انجام کارهای خارج از پروتکل‌های بهداشتی و امنیتی می‌کند؛ که این خود، می‌تواند موضوعی مخاطره آمیز تلقی شود. در آیتم‌های بعدی  با برخی از بازارهای هدف آشنا شوید.

رستوران‌ها و مراکز برگزار کننده انواع مراسم

یکی از مسائل مهم که تأثیر چشم‌گیر بر جذب مشتری و رونق رستوران‌ها دارد، آراستگی رستوران و پرسنل آن، اعم از پرسنل اداری، سالن و آشپزخانه است. همچنین، سالن‌های برگزاری انواع مراسم از جمله مراکزی هستند که برای برگزاری مراسم از پرسنل دارای یونیفورم و تجهیزات تزئین سالن ساخته شده از پارچه مانند رومیزی‌ها و دستمال سفره‌ها استفاده می‌کنند و به روز و آراسته نمودن این تجهیزات نیازمند سازوکاری است که این فرایند را تسریع و تسهیل کند.

رستوران‌های کوچک و بزرگ، علیرغم آگاهی از اهمیت استفاده از تجهیزات استاندارد پذیرایی از میهمانان، بدلیل دشواری نظافت به موقع تجهیزات مورد اشاره، از استفاده آن‌ها صرف نظر کرده و به میزهای شیشه‌ای روی آورده اند که این، نوعی عقب‌گرد در خدمات رسانی به میهمانان محسوب می‌شود. 

ارائه‌ی سازوکار مناسب برای رفع مشکل نظافت به موقع امکانات تزئین و پذیرایی می‌تواند در بالا بردن خدمات به نحوی مؤثر باشد که به جذابیت و رونق بیشتر در رستوران‌ها و سالن‌های برگزاری مراسم شود!

در این نوع خشک کن‌ها بدلیل قابلیت تا شوندگی دستگاه، نیازی به اختصاص فضای خاص برای دستگاه نیست و می توان پس از استفاده (که معمولا در ساعات تعطیلی رستوران صورت می‌پذیرد) دستگاه را می توان طوری جمع آوری و بدون مزاحمت تا استفاده بعدی نگهداری نمود.

نوشته های مشابه