درباره برندما

آینده پیش رو ما در آسانش

“کسی گفت آینده همین امروز است. تا چشم بر هم بگذاریم از راه خواهد رسید”

اگر دیروز برای امروزمان برنامه نداشتیم، امروزمان اینگونه نمی‌بود. از این روی، امروز تلاش می‌کنیم خوب زندگی کنیم و برای فردا برنامه ریزی می‌کنیم تا فردا بهتر از امروزمان گردد.

گام نخست:

در صدد هستیم ایده‌ی محوری “خشک کن آسانش” با کاربری شغلی را تکامل بخشیم تا بهترین شرایط ممکن برای دستگاهی که ارائه می‌کنیم فراهم شود. این متکی است بر بازخوردی که از بازار می‌گیریم. بازخورد تجاری به ما می‌گوید تا چه میزان مورد نیاز هستیم و بازخورد فنی به ما می‌گوید ایرادات دستگاه کجا است و برای بهتر شدن چه راهی را باید طی کنیم.

لذا چشم به اظهار نظر مشتریانمان خواهیم دوخت تا ما را نقد کنند. این کوتاه مسیری است که همه‌ی ما را به سرمنزل امن رهنمون می‌کند.

گام دوم:

توسعه‌ی فناوری به کار رفته در “خشک کن آسانش” ما را به حوزه‌هایی رهنمون خواهد شد که تا پیش از آن راهی بدان نداشتیم. از این روی، برنامه‌ی توسعه‌ی فناوری با هدف بهبود “عملکرد” و تسهیل “سازگاری بیشتر با طبیعت و محیط زیست”، کاهش مصرف انرژی و کاربری هرچه آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر گام دوم ما را تشکیل خواهد داد.

گام سوم:

پژوهش همراه و هماهنگ با گام‌های پیشین با هدف ارتقای فناوری برای ورود به حوزه‌های نو هدف ما خواهد بود تا به این روش امکان ارتقای فناوری در عرصه‌های نیمه صنعتی و صنعتی فراهم شود. امید که در تمام گام‌هایمان مخاطبین و مشتریان محترم مان را در کنار خود ببینیم و از انتقادات ارزشمند ایشان بهره ببریم. این راه دشواری است که ما به همراهی شما در پیش داریم تا چشم اندازهای نو خود را بر ما بنمایانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *