خشک کن

در کجاها به “آسانش” نیاز است؟

خشک کن پرتابل لباس برای استفاده در محیط‌های کوچک و متوسط طراحی شده است و بیشتر برای کسب وکارهای فاقد امکان برای استفاده از خشک کن‌های صنعتی و استفاده در انواع خانه‌های کوچک و بزرگ طراحی و ساخته شده است.

      به این ترتیب در دو حوزه مختلف خشک کن “آسانش” کاربرد گسترده دارد که به اختصار اشارتی به آن‌ها می‌شود:

 1. مصارف خانگی:
  • واحدهای آپارتمانی: از جمله خانه‌هایی که از فضای باز محروم‌اند و بطور معمول با مشکل کمبود جای کافی روبرو هستند.. بر اساس آخرین سرشماری سراسری نفوس و مسکن در سال 1395 تعداد 7,500,000 واحدهای آپارتمانی در کشور وجود داشته است. خانه‌های آپارتمانی در سراسر کشور “آسانش” بیشتر مورد نیاز است.
  • واحدهای مسکونی واقع در سواحل شمالی و جنوبی کشور: به دلیل بالا بودن رطوبت هوا در مناطق ساحلی، خشک کردن لباس با دشواری زیادی روبرو است. بر اساس آمار منتشر شده در همان سال، در 7 استان که دارای اقلیم گرم و مرطوب بوده و در مجاورت دریا قرار دارند، بالغ بر 2,500,000 واحد مسکونی وجود داشته است. از این رو خشک کن‌های “آسانش” در تمام فصل‌های سال می‌توانند مشکل خشک کردن لباس را در اینگونه مناطق آسان نمایند. بر این اساس در مناطق ساحلی نیز “آسانش” بخشی از نیازهای عمومی به حساب می‌آید؛ چیزی که برای رفاه و آسایش بیشتر ضروری است!
  • کلیه واحدهای مسکونی در سراسر کشور: آمارهای منتج از سرشماری سراسری سال 1395 نشان می‌دهند علاوه بر آمارهای ارائه شده، بیش از 12,000,000 واحد مسکونی در مناطق دیگر وجود دارد که دست کم در نیمی از سال به دلیل افزایش بارندگی برف و باران، زمستان و سرمای شدید، وقوع توفان‌های فصلی، پدیده‌ی گرد و غبار که گاهی تا شرقی ترین مناطق کشور را در بر می‌گیرد و عوامل محدود کننده‌ی دیگر… استفاده از فضای آزاد و نور خورشید برای خشک کردن لباس‌ها با مشکل روبرو می‌شود که این خود نیاز به دستگاه‌ خشک کن “آسانش” را برجسته‌تر می‌نماید.
  • علاوه بر تمامی این‌ها، در کشورهای شمالی با آب و هوای بسیار سرد و بافت آپارتمانی در شهرهای کوچک و بزرگ، وجود کشورهای موجود در مجاورت دریاها در منطقه ( و جهان) و … از جمله بازارهایی هستند که پیش بینی می‌شود از خشک‌ کن‌های “آسانش” استقبال شود.

 

 1. مصارف شغلی:
  • مجتمع‌های بهداشتی و درمانی مانند بیمارستان‌ها‌، درمانگاه‌ها، کلینیک‌های دندانپزشکی، دامپزشکی، دی کلینیک‌ها، مراکز تشخیص طبی، آزمایشگاه‌های پژوهشی و …
  • مراکز اقامتی مانند هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، متل‌ها، مسافرخانه‌ها، زائرسراها و …
  • مجتمع‌های شبانه روزی مانند خوابگاه‌ها، آسایشگاه‌ها، شیرخوارگاه‌ها، نوان‌ خانه‌ها و …
  • مراکز ارائه خدمات غذا شامل رستوران‌ها، مراکز تولید مواد غذایی، کیترینگ‌ها و …
  • مراکز ارائه خدمات لباس مانند خشک شویی‌ها، مزون‌ها به ویژه مزون‌های عروس، مؤسسات عرضه لباس برای سینما، تلویزیون و …
  • همین‌گونه مراکز در کشورهای منطقه و فرامنطقه‌ای …

و خلاصه در هر جایی که برای خشک کردن مصنوعات ساخته شده از پارچه دشواری وجود داشته باشد “آسانش” می‌تواند خشک کردن آن‌ها را “آسان” کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *