خشک کن

فناوری تشدید تبخیر سطحی

خشک کن لباس در واقع دستگاهی شبیه ساز است و بهترین شرایط خشک شدن لباس در طبیعت را در مخزن کوچک خود شبیه سازی می‌کند؛ طوری که لباس‌های شسته شده در زمان کوتاهتر از شرایط عادی رطوبت خود را از دست داده و خشک می‌شوند.

  1. عواملی که شرایط تبخیر سطحی را مهیا می کنند، همان‌هایی هستند که فرایند خشک شدن لباس را در طبیعت بوجود می‌آورند؛ از این رو، با دستکاری عوامل مؤثر در فرایند تبخیر سطحی، فرایند خشک شدن سریع‌تر و در نتیجه، زمان خشک کردن لباس کوتاه می‌شود.
  2. این فناوری، امکان کنترل شرایط محیطی را نیز فراهم می‌کند؛ طوری که کنترل عوامل آلاینده مانند غبار معلق در هوا ـ بویژه در شهرهای بزرگ که عامل آلودگی هوا نیز وجود دارد ـ امکان‌پدیر می‌شود.
  3. با توجه به وضعیت قرار گرفتن لباس‌ها در مخزن، میزان دما، رطوبت و تأثیر جاذبه بر لباس و… موجب کاهش چین و چروک‌هایی که در هنگام شستشو ایجاد شده‌اند شده و در نتیجه نیاز به اتوکردن لباس‌ها به نحو مؤثر و چشمگیر کاهش می‌یابد.

خشک کن “آسانش” امکان خشک شدن سریع، آسان و بهداشتی را فراهم می‌آورد، طوری که پس از پایان کار و خشک شدن لباس‌ها به آسانی می‌توان دستگاه را تا کرده و بدون کوچکترین مزاحمت برای استفاده بعدی در مکانی دیگر از آن نگهداری کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *