خشک کن

مراکز اقامتی

با عرضه‌ی ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک، روش‌های قدیمی شستن لباس منسوخ شدند؛ به نحوی که امروزه کمتر می‌توان کسی را یافت که لباس‌ را با دست بشوید.

 امّا در مورد خشک کردن لباس، ‌ماجرا به شکل دیگری است… دستگاه‌های خشک کن صنعتی موجود در بازار به راحتی و در همه جا قابل استفاده نیستند؛ چرا که مشکلاتی مانند بزرگی حجم، مصرف انرژی بالا ، افزایش استهلاک از نظر شکلی و کیفیت بافت لباس و … که در هنگام خشک کردن با این نوع دستگاه‌ها اتفاق می‌افتد، گاه استفاده از آن را با تردید همراه می‌کند.

امّا در فعالیت‌های حرفه‌ای و امور شغلی، یافتن راهی برای خشک کردن آسان که در همه جا قابل اجرا باشد، بیشتر احساس می‌شود! از نظر اغلب صاحبان مشاغل که به خدمات خشک کردن لباس و … نیازمند هستند، زمان آن فرا رسیده که با ارائه راه حل مناسب”مشکل خشک کردن لباس در هتل‌های کوچک و بزرگ، مهمانسراها، مراکز برگزاری انواع مراسم، رستوران‌ها و… آسان شود”؛ تا امکان سرویس دهی بهتر به مسافران ممکن شود.

دستگاه های خشک کن آسانش می توانند نیاز به اتو کردن انواع پرده، ملحفه، رومیزی، دستمال، بویژه لباس پرسنل و… را (جز موارد خاص که نیاز به اتو را الزامی می کند) کاهش داده و در کاستن از هزینه‌ها نیز سهم قابل توجهی خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *